Bus na trasie Katowice – Kraków

Vivo Mark to sprawdzona firma, która zapewnia przewóz osób między Krakowem a Katowicami. Nasze usługi wyróżnia wysoce atrakcyjny stosunek jakości transportu do ceny. Od wielu lat funkcjonujemy na rynku usług przewozowych w województwie śląskim. Na trasie Katowice-Kraków bus Vivo Mark szybko i bezpiecznie dotrze do celu. Jednocześnie koszty naszych usług wyniosą Państwo o wiele mniej niż w przypadku naszej konkurencji.

Niezależnie od tego, czy jesteśmy turystami, czy też jedziemy do pracy, busy Vivo Mark efektywnie przetransportują nas na trasie Kraków-Katowice. Z pewnością potwierdzą to nasi przeszli klienci. Wielu z nich decyduje się regularnie korzystać z usług naszej firmy. Ich satysfakcja stanowi najlepszy dowód na to, że nasza firma jest godna zaufania. Dysponujemy flotą pojazdów transportowych wysokiej jakości. Każdy z busów zapewni komfortową i bezproblemową jazdę. W zależności od Państwa preferencji możliwe jest wynajęcie busu wraz z kierowcą lub samego pojazdu. Wtedy to klient będzie musiał zasiąść za kierownicą. Wieloletnia działalności naszej firmy przekłada się na ogromne doświadczenie w zakresie usług transportowych. Wiemy jak najefektywniej zorganizować przejazd na trasie Katowice – Kraków. Sprostamy wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.

Busy Katowice-Kraków

W Krakowie zatrudnienie znajdują ludzie z całego województwa śląskiego. Wielu Z nich nie decyduje się na przeprowadzkę do tego miasta. Zamiast tego codziennie dojeżdżają do pracy własnym samochodem lub za pomocą komunikacji miejskiej. Oba rozwiązania mają swoje wady. Nasze busy kursujące na trasie Katowice-Kraków są skierowane dla osób, które szukają alternatywnego środka transportu. Firma Vivo Mark zapewnia swoim pasażerom punktualny przewóz. Osoby pragnące zwiedzić Kraków jako turyści również wiele skorzystają, decydując się wynająć nasze busy. Oferujemy przejazd z i na lotnisko Kraków-Balice oraz Katowice-Pyrzowice. Z uwagi na przestronny charakter pojazdów składających się na naszą flotę transportową, jesteśmy w stanie zapewnić wygodny przejazd dla większych grup turystów. Oprócz tego mamy doświadczenie w transportowaniu pasażerów na rozmaite konferencje branżowe oraz imprezy integracyjne. Liczne przedsiębiorstwa skorzystały z naszych usług, aby przetransportować swoich pracowników.

Przejazd busem z Katowic do Krakowa

Dla naszej firmy priorytetem jest komfort pasażerów. Właśnie dlatego zadbaliśmy o to, żeby nasze busy były wyjątkowo wygodne. Dzięki temu organizowany przez nas transport stanowi atrakcyjną alternatywę dla pojazdów komunikacji miejskiej. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas usługi były wysokiej jakości, ale także w przystępnej cenie. Dowieziemy Państwa na miejsce przeznaczenia o wiele szybciej niż pociąg lub autobus miejskich. Co więcej, zniknie problem nadmiernego zatłoczenia pojazdu. Ceny naszych usług powiązane są z liczbą transportowanych osób oraz długością trasy przejazdu. W zależności od Państwa preferencji możliwe jest także wynajęcie samochodów sportowych lub osobowych. W razie jakichkolwiek pytań wystarczy się z nami skontaktować. Szybko wyjaśnimy wszelkie niejasności i uzgodnimy warunki realizacji transportu na danej trasie.