Nasza firma od wielu lat świadczy usługi transportowe, ciesząc się zadowoleniem i zaufaniem klientów. Mamy wiedzę i odpowiednie doświadczenie w profesjonalnym świadczeniu przewozu osób i dysponujemy taborem pojazdów bardzo dobrej jakości. Organizujemy transport pasażerów na lotnisko oraz przewóz gości weselnych – do kościoła, urzędu stanu cywilnego, a następnie na miejsce wesela i dowóz oraz odbiór gości z poprawin.

Nasze usługi obejmują miasta takie jak Warszawa, Katowice i Kraków. Trasa przewozu jest uzgadniana z naszą firmą, dlatego usługą możemy też objąć mniejsze miasta. Jeśli poszukujesz, np. busa na wesele w Krakowie, oferujemy odpowiednio przygotowany, czysty i zatankowany pojazd o wygodnych, regulowanych siedzeniach. Pojazdy z naszego taboru prowadzone są przez profesjonalnych kierowców o wieloletnim doświadczeniu, a nasze busy na wesele (Kraków) i samochody przechodzą regularne przeglądy techniczne. Zakres oferowanej usługi jest szczegółowo omawiany z klientem. Bardzo dbamy o profesjonalizm, wygodę i bezpieczeństwo.

Przygotowywana przez nas umowa o świadczenie usługi, np. na bus na wesele w Krakowie, obejmuje wszystkie niezbędne szczegóły indywidualnie dostosowane do stylu ślubu i wesela oraz oczekiwań Państwa Młodych. Dokładnie ustalamy ubiór kierowcy, czas trwania przejazdu, markę pojazdu i koszt całości usługi. Nasi kierowcy zawsze są uprzejmi, profesjonalni, elegancko ubrani i cechuje ich wysoki poziom kultury osobistej. Zapewniamy komfort przejazdu nawet w duszne i upalne dni. Nasze busy na wesele w Krakowie wyposażone są w klimatyzację, więc goście nie wysiądą po podroży zmęczeni ani spoceni, a w zimowe, mroźne dni nasze busy zapewniają profesjonalne ogrzewanie. Dbamy o komfort podróży naszych gości, dlatego na dłuższe trasy oferujemy projekcję filmu na DVD i możemy podać napoje, aby klient czuł się w naszym busie na wesele (Kraków) jak w domu. To klienci są dla nas najważniejsi, dokładamy wszelkich starań, aby byli zadowoleni z naszych usług.

Cenisz sobie wysoką jakość usług, solidność i profesjonalizm? Zależy Ci na wynajęciu firmy o sprawdzonej marce? Ważny jest dla Ciebie komfort podróży weselnych gości oraz by w terminie dotarli na wesele lub poprawiny? U nas możesz liczyć na wysoką jakość usług oraz pełen profesjonalizm naszych kierowców. Pracujemy solidnie i szybko, zapewniając komfort i terminowość przejazdu. Nasz bus na wesele w Krakowie jest pojazdem nowoczesnym i zapewniającym najwyższy komfort podróży. Koszt usługi zawsze podlega negocjacjom, a klientom oferujemy wysokiej klasy usługi w korzystnej cenie. Nasz klient to nasz Pan i ta właśnie dewiza wyznacza najwyższy poziom naszej pracy.