Od początku istnienia nasza firma transportowa działa zgodnie z kilkoma istotnymi zasadami. Nasze priorytety to punktualność, wysoka jakość świadczonych usług transportowych w Katowicach, oraz indywidualne i rzetelne podejście do każdego klienta. Stosowanie się do tych zasad pozwoliło wypracować nam nienaganny wizerunek firmy, co potwierdzone jest niezliczoną ilością zadowolonych klientów.

Specjalizujemy się w świadczeniu usług przewozowych na terenie całego kraju. Wszystko zależy od zlecenia złożonego przez klienta. Jednakże z racji usytuowania siedziby, w naszej firmie dominują usługi transportowe w mieście Kraków oraz usługi transportowe w Katowicach. Charakteryzujemy się niezwykłą dyspozycyjnością, przez co można korzystać z naszych usług 24 godziny na dobę przez wszystkie dni w tygodniu. W związku z tym oferujemy również komfortowy transport osób niemal do wszystkich Krajów Unii Europejskiej, niezależnie od długości trwania zlecenia.

Usługi transportowe Kraków oraz usługi transportowe Katowice, w których dominują przewozy na trasie Katowice – Kraków – Lotnisko Balice to przewodnia działalność naszej firmy. Oprócz tego zapewniamy również wygodny przewóz osób na port lotniczy Chopina, czy Modlin. Swoje usługi transportowe (Katowice) oferujemy również do obsługi różnorodnych imprez okolicznościowych jak np. wesele. Realizujemy także przejazdy w charakterze VIP Taxi na dowolnej trasie, nawet tych międzynarodowych.

Kierowcy zatrudnieni w naszej firmie wybierani są spośród licznego grona kandydatów. Charakteryzują się oni ponadprzeciętnym doświadczeniem, wysokimi umiejętnościami oraz kwalifikacjami. Dołączając do tego zróżnicowaną, nieustannie się zmieniająca, bogatą flotę samochodów, zapewniamy swoim klientom niezwykle komfortowy i bezpieczny transport.

Oferta przewozowa:

Przedstawiona poniżej oferta ukazuje jedynie najczęściej wybierane kierunki podróży. Należy pamiętać, że jesteśmy ukierunkowani na indywidualne potrzeby klientów, tak więc cel podroży, zależy wyłącznie od zlecenia złożonego przez klienta.

  • transport osób na lotniska: Pyrzowice-Katowice, Balice-Kraków, Kopernik-Wrocław, Chopina-Warszawa,
  • transport osób pomiędzy wszystkimi miastami w Polsce (ze szczególnym uwzględnieniem usług transportowych w Katowicach oraz transportu Krakowie),
  • transport osób na zagraniczne lotniska,
  • biznesowe przewozy osób w kraju i za granicą,
  • przewozy gości weselnych oraz innych imprez okolicznościowych,
  • przewozy w ramach wycieczek szkolnych,
  • transport gości hotelowych,
  • przewozy na zlecenie biur podroży,
  • przewozy o charakterze turystycznym: wycieczki, przejazdy krajoznawcze (Oświęcim-Auschwitz, Pustynia Błędowska, Ojców, Ogrodzieniec), dowozy na stoki, zwiedzanie (Krakowa, Częstochowy, Jury Krakowsko-Częstochowskiej).