Firma transportowa Vivo-Mark oferuje profesjonalne oraz ponadprzeciętnie komfortowe usługi transportowe na terenie Katowic, oraz obszarów nieopodal lotniska. Długoletnia działalność w branży transportowej pozwoliła nam poznać wymagania i preferencje klientów, które bywają bardzo zróżnicowane. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym pasażerom szybką, a przede wszystkim bezpieczną i komfortową podróż, w niezwykle atrakcyjnych, adekwatnych do jakości świadczonych usług cenach. Posiadamy niezwykle zróżnicowaną i stale powiększającą się flotę, która jest do stałej dyspozycji naszych klientów. Zapewniamy transport dla każdej ilości osób, nawet dla większych zorganizowanych grup. Oferta firmy dedykowana jest w głównej mierze dla osób z Katowic oraz miast sąsiadujących, którzy planują podroż do stolicy Śląska. Jednak przede wszystkim nasze usługi kierowane są do osób, które poszukają szybkiego i bezproblemowego transportu na trasie Katowice – Kraków Balice.

Bus z Katowic na lotnisko Kraków Balice (KRK)

Wiodącą usługa naszej firmy jest bezpośredni transport osób na kierunku Katowice Kraków lotnisko. Za sprawą wieloletniej obecności na trasie bus Katowice – Kraków – Balice zapewnił już niezliczonej ilości osób niezwykle komfortową podróż na podkrakowskie lotnisko. Pomimo ukierunkowania na bezpośredni transport pasażerów busami Katowice Kraków Balice nasza firma świadczy również usługi dla zróżnicowanego grona klientów. Oprócz tego bus Katowice Kraków (Balice) zapewnia obsługę dla organizatorów wycieczek, a także dla biur podróży. Również przedsiębiorstwa, które poszukują sprawnego, wyróżniającego się ponadto niezwykłą wygodą transportu dla swoich pracowników na trasie Katowice Kraków lotnisko Balice, a także na różnorakie szkolenia, konferencje czy imprezy integracyjne z powodzeniem mogą skorzystać z naszych usług. Nasz bus Kraków-Balice gwarantuje konkurencyjne ceny.

Bus Kraków Balice to także idealne rozwiązanie dla organizatorów różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Zajmujemy się profesjonalną obsługą takich uroczystości jak: wesela, komunie czy studniówki. W szeregach naszej firmy zatrudniamy jedynie najlepszych, odpowiednio wykwalifikowanych i niezwykle doświadczonych kierowców. Dzięki temu Bus Katowice Balice to 100% gwarancji bezpieczeństwa.

Nasza firma może pochwalić się zróżnicowaną flotą na trasie Katowice – Kraków lotnisko. Oprócz standardowych busów, które dostępne są w różniej wielkości, posiadamy również wysokiej klasy, komfortowe auta osobowe najlepszych prestiżowych marek. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom prywatny transport w charakterze VIP. Zapewnia to bezproblemowe dostanie się do celu podroży na czas, po uprzednim odebraniu pasażera ze wskazanego miejsca. Ponadto nowe i wygodne samochody pozwalają klientom czerpać przyjemność z jazdy.

Działalność firmy Vivo-Mark od samego początku ukierunkowana była na indywidualne podejście do klienta. Rozwijając naszą wiedzę oraz flotę, jesteśmy przygotowani na realizację każdego, nawet najbardziej nietypowego zadania z zachowaniem bezpieczeństwa, oraz niebywałego komfortu.