Rzetelne i terminowe usługi transportowe. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie zadbane, wygodne i schludne samochody z komfortowym wyposażeniem. Oferujemy przejazdy w formie taxi Pyrzowice oraz przewozy okazjonalne takie jak transport na różnego typu imprezy w tym do ślubu.

Firma Vivo Mark realizuje przewozy na terenie śląska, głównie aglomeracji katowickiej. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych, wykwalifikowanych i doświadczonych kierowców, o czym świadczą setki zadowolonych klientów. Nasze usługi cechuje punktualność, miła atmosfera i komfort podróży. Firma Vivo Mark dokłada wszelkich starań, by każdy klient był zadowolony z podróży i chętnie do nas powracał.

Transfery na lotnisko Katowice – Pyrzowice

Lotnisko Katowice-Pyrzowice zlokalizowane jest w dalekiej odległości od centrum miasta. Osoby podróżujące na lotnisko mają do wyboru pokonanie około 30 km trasy niekomfortowymi autobusami komunikacji miejskiej, które kursują rzadko i często niepunktualnie. Dostępny jest również autobus kursujący bezpośrednio na lotnisko, warto jednak wspomnieć o wysokiej cenie takiego przewozu przy jednoczesnej konieczności dopasowania się do godzin kursów. Publiczne opcje transportu na lotnisku sprawiają, iż warto zainteresować się naszą ofertą Taxi Pyrzowice. 

Z nami zawsze na czas

Podróżujący chcą zawsze móc dotrzeć punktualnie na lotnisko, a nawet możliwie wcześniej. Natomiast osoby, które powróciły z wyczerpującej podróży, nie koniecznie mają siłę i ochotę na długie oczekiwane na rzadko kursujące autobusy. Skorzystanie z naszych usług taxi Pyrzowice gwarantuje dotarcie pod sam terminal lotu, o wybranej przez klienta godzinie, dzięki czemu ma on gwarancję dotarcia na czas. Gwarantujemy również punktualność w przypadku powrotu z podróży i odbioru pasażera z terminalu przylotów. Po wcześniejszym umówieniu się taksówka będzie czekała pod terminalem o określonej porze, a Ty nie będziesz musiał na nic czekać. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na taxi Pyrzowice! 

Komfortowo, wygodnie i przestrzennie

Decydując się na skorzystanie z naszych usług, unikniesz zatłoczonych autobusów i głośnych współpasażerów. Możesz samodzielnie zagospodarować wnętrze taksówki pod własne oczekiwania – ciężkie bagaże umieścimy w bagażniku, a wszelkie cenne i delikatne przedmioty czy torbę podręczną możesz śmiało zatrzymać obok siebie lub umieścić na tylnej kanapie. Dokładamy wszelkich starań, by nasi klienci mogli podróżować w bezpiecznych i komfortowych warunkach na najwyższym poziomie.

Podróż zgodnie z oczekiwaniami klienta

Decydując się na transfer autobusem, podróżni zmuszeni są do dopasowania się do restrykcyjnych rozkładów jazdy, które nie uwzględniają różnego rodzaju niespodziewanych okoliczności, takich jak opóźniony lot, zakupy w strefie bezcłowej czy wizyta w toalecie. Decydując się na przejazd w usłudze taxi Pyrzowice, nie musisz obawiać się o powrót do domu, ponieważ nasz kierowca na pewno na Ciebie poczeka. 

Wysoka jakość usług w niskiej cenie

Przejazd taxi na lotnisko Pyrzowice to gwarancja komfortowej podróży, pozbawionej zbędnych nerwów i zmartwień o punktualne dotarcie na lot. Co istotne, podróż  w grupach 3- lub 4- osobowych wiąże się z płatnością za jeden kurs, dzięki czemu koszt przejazdu będzie niższy, niż w przypadku transferu bezpośrednim autobusem linii lotnisko. Nasze usługi taxi Pyrzowice to połączenie komfortu z rozsądną ceną.