Taxi Balice

Jeżeli śpieszysz się na samolot i chcesz pewnie, szybko i bezpiecznie dotrzeć na czas, to dobrze trafiłeś. Mamy dla Ciebie rozwiązanie, które Cię zadowoli i powozili zaplanować sobie podróż na krakowskie lotnisko. Nie będziesz musiał się już zastanawiać i martwić, jak dojechać do lotniska. Komfortowa jazda Taxi Balice to ekstra oferta, którą przygotowaliśmy dla Ciebie. Zamawiasz kurs i szybko realizujesz swój plan – błyskawiczny transport na port lotniczy w Balicach. Usługa Taxi Balice to oferta specjalna dla osób, które dużo latają i potrzebują szybko i bezproblemowo dostać się w określone miejsce na lotnisku.

„Taxi Balice” – komfortowa usługa dla pasażerów samolotów

„Taxi Balice” to kurs specjalny, dzięki któremu szybko docierasz do Portu Lotniczego Kraków-Balice oraz z lotniska pod wskazany kierowcy adres. Podróż taxi do najlepsza alternatywa dla komunikacji miejskiej, która czasem bywa zawodna. Na transport na lotnisko możesz liczyć 24h na dobę. Przyjmujemy wszystkie zgłoszenia, zarówno te, które są z pewnym wyprzedzeniem czasowym, jak i złożone w trybie natychmiastowym.

Korzyści z usługi „Taxi Balice”

Szybki transport

Korzystając z usługi „Taxi Balice”, wybierasz szybki i niezawodny transport na lotnisko. Nasi kierowcy nie zatrzymują się na przystankach, sprawnie omijają wszystkie korki w mieście i w bardzo krótkim czasie docierają do Portu Lotniczego. Przykładowo, dystans z centrum Śląska do Lotniska Balice wynosi ok. 80 km. Nasz kierowca przemierza tę odległość w czasie o wiele krótszym niż autobus, a nawet specjalny pociąg lotniczy, który dowozi pasażerów do lotniska. Jeżeli zależy Ci na czasie, to nie będziesz się długo zastanawiał, które rozwiązanie jest optymalne.

Komfortowa jazda

W trakcie jazdy samochodem osobowym w ramach usługi „Taxi Balice” nie musisz troszczyć się o bagaż, który bezpiecznie spoczywa w bagażniku, nie musisz sterczeć i wyczekiwać połączenia na przystanku czy koczować na lotnisku. Ten komfort jest w zasięgu Twojej ręki, wystarczy, że zadzwonisz do nas, złożysz zamówienie na usługę „Taxi Balice”. Natychmiast przyjedzie po Ciebie nasz kierowca, który zaprosi Cię do wygodnego samochodu, zapakuje Twój bagaż i ruszy na lotnisko. W aucie masz komfort swobodnej jazdy bez dodatkowych pasażerów. Czy potrzeba czegoś więcej? „Taxi Balice” to usługa, która ma pomóc Ci szybciej zrealizować cel w przyjemnej atmosferze.

Indywidualne podejście do Klienta

Każdego Klienta traktujemy bardzo indywidualnie. Nie będziesz musiał czekać na pociąg czy autobus i martwić się, czy rozkład jazdy jest aktualny i połączenie na pewno będzie. Ten problem Ciebie nie dotyczy z usługą „Taxi Balice”. Nie musisz nie tylko czekać, ale i marznąć na przystanku czy peronie. Nasi kierowcy przyjeżdżają po Ciebie o ściśle określonej godzinie i odbierają Cię z ustalonego przez Ciebie miejsca. Obiorą Cię o każdej porze doby, bez znaczenia, czy jest to dzień, czy późna noc. Jesteśmy stale do Twojej dyspozycji, dopasowujemy się do Twoich potrzeb i oczekiwań. Możesz na nas liczyć.

Bezpieczna i przyjemna jazda

Taxi Balice to nie tylko bezpieczna, ale i przyjemna jazda autem. Jeżeli będziesz miał ochotę na rozmowę, nasi kierowcy porozmawiają z Tobą na określony temat. Jeżeli będziesz chciał się wyciszyć i pomilczeć, bez problemu – uszanują Twoja potrzebę. Odłóż wszystkie troski na bok i zamów usługę „Taxi Balice”. Możesz zamówić transport w każdej chwili. Nie musisz czekać, zrealizujemy Twoje zamówienie natychmiastowo.