Jeżeli śpieszysz się na samolot i chcesz pewnie, szybko i bezpiecznie dotrzeć na czas, to dobrze trafiłeś. Mamy dla Ciebie rozwiązanie, które Cię zadowoli i powozili zaplanować sobie podróż na krakowskie lotnisko. Nie będziesz musiał się już zastanawiać i martwić, jak dojechać do lotniska. Komfortowa jazda Taxi Balice to ekstra oferta, którą przygotowaliśmy dla Ciebie. Zamawiasz kurs i szybko realizujesz swój plan – błyskawiczny transport na port lotniczy w Balicach. Usługa Taxi Balice to oferta specjalna dla osób, które dużo latają i potrzebują szybko i bezproblemowo dostać się w określone miejsce na lotnisku.

Taxi Balice – komfortowa usługa
dla pasażerów samolotów

„Taxi Balice” to kurs specjalny, dzięki któremu szybko
docierasz do Portu Lotniczego Kraków-Balice oraz z lotniska pod
wskazany kierowcy adres. Podróż taxi z Balic to najlepsza alternatywa dla
komunikacji miejskiej, która czasem bywa zawodna. Na transport na
lotnisko możesz liczyć 24h na dobę. Przyjmujemy wszystkie
zgłoszenia, zarówno te, które są z pewnym wyprzedzeniem czasowym,
jak i złożone w trybie natychmiastowym.

Korzyści z usługi „Taxi Balice”

Szybki transport

Korzystając z usługi Taxi Balice, wybierasz szybki i niezawodny transport na lotnisko. Nasi kierowcy nie zatrzymują się na przystankach, sprawnie omijają wszystkie korki w mieście i w bardzo krótkim czasie docierają do Portu Lotniczego. Przykładowo, dystans z centrum Śląska do Lotniska Balice wynosi ok. 80 km. Nasz kierowca przemierza tę odległość w czasie o wiele krótszym niż autobus, a nawet specjalny pociąg lotniczy, który dowozi pasażerów do lotniska. Jeżeli zależy Ci na czasie, to nie będziesz się długo zastanawiał, które rozwiązanie jest optymalne.

Komfortowa jazda

W trakcie jazdy samochodem osobowym w ramach usługi Taxi Balice nie musisz troszczyć się o bagaż, który bezpiecznie spoczywa w bagażniku, nie musisz sterczeć i wyczekiwać połączenia na przystanku czy koczować na lotnisku. Ten komfort jest w zasięgu Twojej ręki, wystarczy, że zadzwonisz do nas, złożysz zamówienie na usługę Taxi w Balicach. Natychmiast przyjedzie po Ciebie nasz kierowca, który zaprosi Cię do wygodnego samochodu, zapakuje Twój bagaż i ruszy na lotnisko w Balicach. W aucie masz komfort swobodnej jazdy bez dodatkowych pasażerów. Czy potrzeba czegoś więcej? „Taxi Balice” to usługa, która ma pomóc Ci szybciej zrealizować cel w przyjemnej atmosferze.

Indywidualne podejście do Klienta

Każdego Klienta traktujemy bardzo indywidualnie. Nie będziesz musiał czekać na pociąg czy autobus i martwić się, czy rozkład jazdy jest aktualny i połączenie na pewno będzie. Ten problem Ciebie nie dotyczy z usługą „Taxi Balice”. Nie musisz nie tylko czekać, ale i marznąć na przystanku czy peronie. Nasi kierowcy przyjeżdżają po Ciebie o ściśle określonej godzinie i odbierają Cię z ustalonego przez Ciebie miejsca. Obiorą Cię o każdej porze doby, bez znaczenia, czy jest to dzień, czy późna noc. Jesteśmy stale do Twojej dyspozycji, dopasowujemy się do Twoich potrzeb i oczekiwań. Możesz na nas liczyć.

Bezpieczna i przyjemna jazda

Taxi Balice to nie tylko bezpieczna, ale i przyjemna jazda autem. Jeżeli będziesz miał ochotę na rozmowę, nasi kierowcy porozmawiają z Tobą na określony temat. Jeżeli będziesz chciał się wyciszyć i pomilczeć, bez problemu – uszanują Twoja potrzebę. Odłóż wszystkie troski na bok i zamów usługę „Taxi Balice”. Możesz zamówić transport w każdej chwili. Nie musisz czekać, zrealizujemy Twoje zamówienie natychmiastowo.