Nasza działalność opiera się przede wszystkim na przewozie osób. Nasze usługi staramy się wykonywać na bardzo wysokim poziomie. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty oraz dokumenty, dzięki czemu przewozy są realizowane całkowicie bezpiecznie. W naszej firmie zatrudniamy jedynie wykwalifikowanych kierowców, którzy zagwarantują Państwu prywatny przewóz osób w wybrane miejsca. Kierowcy bezproblemowo oceniają sytuację występującą na drogach.

Proponujemy Państwu przewóz osób w różne zakątki Polski, m.in. na lotniska Katowice-Pyrzowice i Kraków-Balice, ale też na lotniska zagraniczne. Wszystko zależy od Państwa, gdzie klient chce się dostać i w jakim czasie ma zostać wykonana usługa. Gwarantujemy bardzo atrakcyjne ceny, terminową realizację usług i pełne zadowolenie. W naszej ofercie posiadamy bardzo luksusowe pojazdy, dzięki którym każda podróż upłynie Państwu w komfortowych warunkach. Przewozimy m.in. partnerów o randze VIP.

Nasze busy wykorzystywane są na wiele sposobów, ponieważ dostarczamy nimi osoby na szkolenia, wesela czy też konferencje. Ostateczna decyzja zawsze należy do Państwa, my przez cały czas staramy się poszerzać zakres naszych usług. Nasze samochody sprawdzają się także w przypadku organizowania wycieczek rekreacyjnych, np. za granicę. Dzięki temu podróżuje się bezstresowo i wygodnie. Usługi realizowane są również w zakresie indywidualnym, pod wskazane przez klientów adresy. Wszystkie szczegóły wystarczy wcześniej dogadać i skorzystać z przewozu w wyznaczonym czasie.